Pożyczka przez internet – szybko i bez dodatkowych formalności

Każdy z nas ma swoje marzenia, remont mieszkania, nowe komfortowe auto czy letnia wycieczka do egzotycznych krajów. Niestety ich spełnienie wymaga posiadania niezbędnych środków finansowych, których co tu kryć, zazwyczaj nie posiadamy. Można co prawda udać się do siedziby swojego banku, ale otrzymanie w nim kredytu to istna droga przez mękę, a formalności, jakie trzeba spełnić, zdają się nie mieć końca. Istnieje na szczęście prostsze rozwiązanie, z którego w takiej sytuacji można skorzystać, a jest nim pożyczka przez internet udzielana przez renomowaną instytucję pozabankową. Można w niej pożyczyć praktycznie dowolną kwotę od kilkuset złotych, nawet do dziesięciu tysięcy i to nisko oprocentowaną.

Sam proces ubiegania się o nią jest wręcz dziecinnie prosty, a wszystkie niezbędne do spełnienia formalności zostały w porównaniu do wymagań banków znacznie ograniczone. Dobra i solidna firma nie wymaga żadnych poręczeń czy innych zabezpieczeń np. majątkowych. Wystarczy być osobą posiadającą stałe miejsce zamieszkania w naszym kraju, która ukończyła 20 lat, ale nie przekroczyła wieku 80 lat. Nie można również mieć żadnych niespłaconych należności, które spowodowały umieszczenie w rejestrze dłużników Biura Informacji Kredytowej lub Biura Informacji Gospodarczej. Takie wpisy automatycznie dyskwalifikują nas jako klienta, pożyczka przez internet na raty nie będzie dostępna. Konieczne jest również posiadanie udokumentowanego, stałego dochodu osiąganego w Polsce, a może on wynikać z renty, emerytury lub umowy o pracę, najlepiej na czas nieokreślony.

Procedura wzięcia pożyczki wymaga jedynie odwiedzenia strony internetowej danej instytucji finansowe. Jest on nowoczesna i funkcjonalna, a z jej obsługą i znalezieniem potrzebnych informacji bez problemu poradzi sobie każdy. Wybieramy kwotę, jaką chcemy pożyczyć i okres jej spłaty, a następnie musimy wypełnić odpowiedni wniosek, również online. Uzupełniamy wszystkie rubryki, podając nasze dane osobowe, możemy też potwierdzić je za pomocą konta na Facebooku. W ten sposób uzyskujemy dostęp do korzystnych rabatów, zmniejszających obowiązkową opłatę początkową. Decyzja o tym, czy Aasa Polska została nam przyznana, jest najczęściej podejmowana jeszcze tego samego dnia. Kiedy jest pozytywna, to firma wysyła nam na adres mailowy dokładne warunki umowy, z którymi trzeba się zapoznać, a dokumenty do podpisania przywozi do domu kurier. On także odbiera je po złożeniu przez nas podpisu, a pieniądze błyskawicznie trafiają na nasze konto.