Bogata oferta sklepu z wózkami dziecięcymi

   Wózki dziecięce różnią się między sobą wyglądem, wagą, wymiarem oraz sposobem wykonania. Obecnie, największą popularnością cieszą się modele typu 3 w 1 oraz 2 w 1. Łączą one w sobie funkcjonalność i praktyczność. Na czym polega fenomen tych wózków?

Przede wszystkim wykonane są one z najwyższej jakości materiałów, które przepuszczają powietrze ale jednocześnie zachowują dobrą termiczność. Łączą one w sobie 2 modele w jednym wózku, czyli spacerówkę oraz gondolę, która służy jako wózek głęboki dla niemowlaków. Dzięki temu nie trzeba posiadać dwóch różnych wózków, bowiem całość zamknięta jest w kompaktowej obudowie. Wózki posiadają zadaszone budki, które chronią przed słońcem, wiatrem i chłodem. Modele posiadają także wycięcia wentylacyjne, które zapewniają jeszcze lepszą cyrkulację powietrza. Dzięki otworkowi, mama ma również lepsze pole widzenia na malucha, jeśli jedzie on do niej tyłem.

    Wózki posiadają wiele przydatnych akcesoriów, które sprawdzają się w razie niepogody. Do takich akcesoriów bez wątpienia można zaliczyć: moskitierę oraz folię przeciwdeszczową. Te elementy dają możliwość podróżowania najmłodszym w każdych warunkach. Jeśli chodzi o różnicę pomiędzy modelem 3 w 1 a 2 w 1 wygląda ona następująco, iż ten pierwszy wózek wyposażony jest jeszcze w nosidełko, które bez problemu może służyć jako fotelik samochodowy. Wariant 2 w 1 nie posiada takiego fotelika. Sklep z wózkami dziecięcymi posiada w ofercie modele spełniające wszystkie normy oraz testy.

Bogata kolorystyka modeli pozwoli dopasować odpowiedni kolor do płci dziecka. Wśród popularnych kolorów wózków można wyróżnić pastelowe kolory, szare, beżowe, różowe, niebieskie, zielone czy klasyczne czarne.

   Wiele z nowoczesnych modeli posiada bardzo ładny design. Ekskluzywna tapicerka posiadająca elementy wykonane z ekologicznej skóry, wykazuje się dobrą trwałością. Gondole natomiast są najczęściej plastikowe, mogą posiadać regulację oparcia. Oprócz tego, na wyposażeniu wózków znajdują się amortyzatory, które pozwalają poruszać się wózkiem nawet po nierównym terenie. Coraz więcej modelów można regulować z poziomu rączki. Oznacza to, że dziecko może poruszać się przodem lub tyłem do osoby prowadzącej wózek. Nowoczesne modele wyposażony są także w pompowane koła, łożyskowane żelowe koła tudzież, które są skrętne i łatwo można nimi sterować w każdych warunkach, również po ciężkim terenie. 

    Sklep z wózkami dziecięcymi oferuje komplementarne modele z wieloma dodatkowymi opcjami. Wiele modeli wózków posiada obecnie pokrowiec na nóżki, który zapewnia dobrą izolację termiczną. Na wózkach znajdują się także uchwyty na kubek, dzięki czemu podróż z dzieckiem może mijać jeszcze w bardziej komfortowych warunkach. Do modeli wózków dołączone są również pakowne torby, w których można pomieścić wszystkie niezbędne elementy, na przykład chusteczki nawilżane, pampersy czy ewentualnie ubranka na przebranie. Wózki wyposażone są w pasy i barierki, to ona odpowiadają za ochronę dzieci przed wypadnięciem podczas każdego spaceru. 

Najlepsze na rynku: https://www.dzieciecemarzenia.pl/12-wozki