Obóz artystyczny kształtujący kreatywność i rękodzieło

Organizator wycieczek Kogis oferuje warsztaty z rękodzieła w ramach obozu artystycznego. Warsztaty te odbywają się w różnych turnusach. Pierwszy turnus dedykowany jest młodzieży od 10 do 16 lat. Hasłem przewodnim tego obozu jest ,,art & fashion” czyli sztuka i moda. Bez wątpienia ten obóz artystyczny oferowany na witrynie kogis.pl kształtuje kreatywność i rękodzieło.

Na warsztatach odbywających się w miejscowości Nowy Dworek, dzieci uczą się różnych technik malarskich. W ramach praktyki wykonują one przeróżne szkice przyrody, ponieważ zajęcia odbywają się nie tylko w budynku ale i również w terenie. Na turnusie ćwiczone są także rysunku architektury i krajobrazu. Z pewnością ten obóz artystyczny dedykowany jest zdolnej młodzieży, która chce podszkolić swoje umiejętności manualne.

W ramach programu wykonuje się prace typu ,,hand made”, rzeźby, portery oraz decoupage. Nowoczesne formy zdobienia nauczą dzieci nowych technik. Jak było wspomniane powyżej, zajęcia oferowane przez kogis.pl opiewają na sztuce ale i również na modzie. W ramach ćwiczeń ze stylizacji i mody, młodzież nauczy się projektowania i wykonywania własnej odzieży. W ramach praktyki dzieci będą się również uczyły komponowania własnej biżuterii, bransoletek czy wisiorków. Ciekawostką jest fakt, że młodzież będzie również uczestniczyć w zajęciach projektowania własnych torebek ekologicznych i innych gadżetów, do których można zaliczyć kubki czy breloczki.

W ramach czasu wolnego młodzież będzie mogła uczestniczyć w różnego rodzaju integracjach. Kadra przygotowała różnego rodzaju gry i zabawy. W programie znajdują się także zajęcia na linie, do których zaliczane są wspięcia po ściance wspinaczkowej. Młodzież może również brać czynny udział w kajakarstwie oraz zajęciach wodnych i plażowych.

Obóz artystyczny oferowany jest również w ramach innego turnusu. Tym razem warsztaty odbywają się w miejscowości Łazy. Kreatywny obóz dedykowany jest utalentowanym dziewczynkom, chcącym szkolić swój warsztat. Program przewidziany jest dla dziewczynek w wieku od 11 do 17 lat. W programie przewidziane są zajęcia, na których młode damy będą uczyły się barwienia koszulek. Odbywają się tam również warsztaty z układania origami. Dziewczynki będą tutaj również uczyły się wykonywania własnoręcznie biżuterii, na przykład bransoletek z muliny. W napiętym grafiku nie zabraknie także oczywiście czasu na zabawę, czyli na opalanie oraz plażowanie. Ośrodek w Łazach znajduje się przy samej plaży. Przewidziane są dla dzieci pokoje czteroosobowe, w których dostępne są oczywiście łazienki. Cena obejmuje również posiłki, które serwowane są 3 razy dziennie, a oprócz tego dzieci dostają jeszcze podwieczorek.

Napoje serwowane są do posiłków. Dzieci, które skorzystają z dojazdu kolonijnego otrzymują także prowiant na drogę. Oprócz standardowego programu, dziewczynki mogą zdecydować się na uczestnictwo w dodatkowych, fakultatywnych wyprawach. W ramach tej dodatkowej opcji znajduje się wyprawa do parku linowego oraz rejs łodzią motorowerową.

Poczytaj o: https://www.kogis.pl/tematyki-obozow/artystyczne/